logo

Ankara’da dış mekan fotoğrafçılığı

Ankarada dış çekim mekanları

Arkadaşlar merhaba,

Ankara’da sizlerinde düşündüğü gibi maalesef mükemmel mekanlar yok, 

Açık alanlar için benim favori mekanım eğer giriş iznini alıp ücretini ödeyebilirseniz Hacettepe içerisindeki Yeşil Vadi, akşam saatlerinde başlayıp hava kararınca biten çekimlerde mükemmel fotoğrarlar çıkıyor.

Bunun yanı sıra Altınköşk (giriş ücretli) , altınköy (giriş ücretsiz sezonda alan içerisinde ulaşım ve hediyeleri mevcut)  , gölbaşı yolu sazlıklar(her zaman olurmu bilmem) 

Dikmen vadisi, Seğmenler parkı, Mogal gölü ve botanik parkı çok tavsiye etmiyorum sırf sizleri zorlamamak için kabul ettiğim mekan tarzları, fakat rahatsız edici birçok durumla karşılaşabiliyoruz.. 

Eymir Gölü (izin gerektiriyor)
Karagöl (Çubuk)
Hamamönü
Anıtkabir ( her nerede çekim yapılırsa yapılsın 20 dk zaman ayırıp burada’da biraz fotoğraflarınız olması albümünüze değer katacak fotoğraflar çıkacaktır )


Benim sizlere tavsiyem düğün öncesi veya sonrası, sonrası gelinliği riske atmamak için en uygunu hem sıfır stres hemde bol vakitli ömrünüz boyunca saklayacağınız albümünüzde hep gülen yüzünüzün aklınıza geleceği mükemmel anların olacağı düğün sonrası Ankara dışı çekimler, mesela tuz gölü . Kış aylarında Kızılcahamam gibi yerler. 

etiketler: düğün fotoğrafçısı, ankara düğün fotoğrafçısı, fotoğrafçı, ankara fotoğrafçı, düğün, fotoğraf örnekleri

Bir Cevap Yazın